Тонізувальний гель для душу Yoghurt of Bulgaria від BioFresh 200 мл
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Тонізувальний гель для душу Yoghurt of Bulgaria від BioFresh 200 мл»
PROBIOTIC TONING SHOWER GEL
Ніжний гель для бездоганного і водночас винятково м'якого вмивання обличчя. Призначений для будь-якого типу шкіри, зокрема для сухої, чутливої та втомленої шкіри. Ефективно очищає від забруднень, не порушуючи природний гідроліпідний бар'єр шкіри. Застосовувати вранці та ввечері.
Рекомендоване застосування: чутлива шкіра.
Нанести на вологу шкіру. Масувати приблизно 2-3 хвилини, після чого рясно проминути водою. Не містить мила, що підходить для щоденного вживання.
Состав (INCI): SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINAMIDE MEA CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE DEA, PEG-4 DISTEARYL ETHER, SODIUM LAURETH SULFATE, DISTEARYL ETHER,DICAPRYLYL ETHER, COCOAMPHOACETATE, POLYQUATERNIUM-44, HYDROLYZED YOGURT PROTEIN, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE, ACID, ROSA DAMASCENA FLOWER OIL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, AQUA
Основні | |
---|---|
Виробник | BioFresh |
Країна виробник | Болгарія |
Тип засобу для душа | Гель |
Тип шкіри | Всі типи шкіри |
Дія | Тонізуючу |
Призначення і результат | Очищення, Зняття роздратування, Заспокоєння |
Класифікація косметичного засобу | Органічна |
Вік | Без обмежень |
Стать | Жіноча |
Гіпоалергенний | Так |
Упаковка засобу | Флакон |
Об`єм | 200 мл |
Серія | Yoghurt of Bulgaria |
- Ціна: 343 ₴